Yhteystiedot


Toiminnanjohtaja
Juha Tikander
juha@laajasalonpalloseura.fi
050 374 73 03

Lomalla 1.-11.9.

Valmennuspäällikkö
Pertti Grönberg
pertti@laajasalonpalloseura.fi
050 572 50 06

Hallintopäällikkö
Mia Stierncreutz
mia@laajasalonpalloseura.fi
040 509 87 58

Seuravalmentaja, harrastetoiminnoista vastaava
Veera Ronkainen
veera@laajasalonpalloseura.fi
045 787 37 160

Seuravalmentaja
Ilkka Salonen
ilkka@laajasalonpalloseura.fi
045 787 60 127

Seuravalmentaja
Rob Mitchell
rob@laajasalonpalloseura.fi
046 938 39 11

Seuran tilinumero ja laskutusosoite


Seuran tilinumero:
IBAN FI14 1458 3000 0248 27

Y-tunnus:
1544225-8

Laskutusosoite: Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

     Operaattori

    Verkkolaskuosoite  /OVT 

    Operaattoritunnus

     Apix Messaging Oy
     (003723327487)

     003715442258

      003715442258

Huomioittehan, että mikäli käytössänne on jokin seuraavista operaattoreista verkkolaskun lähettämiseen: Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankit tai Säästöpankit, tulee teidän käyttää Apixin verkkolaskuosoitteenamme seuraavaa osoitetta: verkkolaskuosoite: 003723327487 ja operaattoritunnus: DABAFIHH.

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Laajasalon Palloseura LPS r.y. (Apix Skannauspalvelu)
PL 16112
00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen. Lisäksi laskulle tarvitaan viralliset nimi- ja osoitetietomme sekä tieto mille Laajasalon palloseuran joukkueelle lasku kuuluu. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja, eli esimerkiksi tiedotusten ja markkinointimateriaalin postiosoite pysyy ennallaan.

Mikäli lähetätte laskunne sähköpostitse samat ohjeet koskevat myös näin toimitettuja laskuja, sähköpostilaskujen osoite on:
003715442258@procountor.apix.fi.

Laskujen tulee olla sähköpostin liitteenä PDF-muodossa.