Yhteystiedot


Toiminnanjohtaja
Juha Tikander
juha@laajasalonpalloseura.fi
050 374 73 03

Valmennuspäällikkö
Pertti Grönberg
pertti@laajasalonpalloseura.fi
050 572 50 06

Hallintopäällikkö
Mia Stierncreutz
mia@laajasalonpalloseura.fi
040 509 87 58

Seuravalmentaja, harrastetoiminnoista vastaava
Veera Ronkainen
veera@laajasalonpalloseura.fi
045 787 37 160

Seuravalmentaja
Ilkka Salonen
ilkka@laajasalonpalloseura.fi
045 787 60 127

Seuravalmentaja
Rob Mitchell
rob@laajasalonpalloseura.fi
046 938 39 11

Seuran tilinumero ja laskutusosoite


Seuran tilinumero:
IBAN FI14 1458 3000 0248 27

Y-tunnus:
1544225-8

Laskutusosoite: Toivomme, että lähetätte laskunne ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoitteemme ovat:

     Operaattori

    Verkkolaskuosoite  /OVT 

    Operaattoritunnus

     OpusCapita Group Oy 

    003715442258

    003710948874

Mikäli ette pysty lähettämään verkkolaskuja, pyydämme Teitä lähettämään jatkossa paperiset laskut ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:

Laajasalon Palloseura LPS r.y.
PL 90080
00021 LASKUTUS

Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskunne, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun eikä pelkästään kirjekuoreen. Lisäksi laskulle tarvitaan viralliset nimi- ja osoitetietomme sekä tieto mille Laajasalon palloseuran joukkueelle lasku kuuluu.

Mikäli lähetätte laskunne sähköpostitse samat ohjeet koskevat myös näin toimitettuja laskuja, sähköpostilaskujen osoite on: LaajasalonPalloseuraLPSry.FI.P.110505-5@docinbound.com.

Laskujen tulee olla sähköpostin liitteenä PDF-muodossa.