Kalenteri

Treenit

Ke
24
Huhti

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
25
Huhti

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Peli: LPS B-pojat - PK-35/punainen

Pe
26
Huhti

Klo 19:30

Hertta Areena

P17 Kakkonen (LPS-PK-35/punainen)

Peli: LPS B-pojat - FC Reipas/Musta

Su
28
Huhti

Klo 14:00

Hertta Areena

P17 Kolmonen (LPS/Vihreä-FC Reipas/Musta)

Treenit (Koko joukkue)

Ma
29
Huhti

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
01
Touko

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
02
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Peli: LPS B-pojat - Valtti/Ponnistus YJ

La
04
Touko

Klo 15:30

Hertta Areena

P17 Kakkonen (LPS-Valtti/Ponnistus YJ)

Peli: VJS/Valkoinen - LPS B-pojat

La
04
Touko

Klo 17:30

Myyrmäki UT TN

P17 Kolmonen (VJS/Valkoinen-LPS/Vihreä)

Treenit (Koko joukkue)

Ma
06
Touko

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
08
Touko

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
09
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Peli: FC Kirkkonummi/Black - LPS B-pojat

To
09
Touko

Klo 20:30

Framnäs TN

P17 Kolmonen (FC Kirkkonummi/Black-LPS/Vihreä)

Peli (Koko joukkue): HyPS - LPS B-pojat (Koko joukkue)

Su
12
Touko

Klo 18:00

Kankurin TN

P17 Kakkonen (HyPS-LPS)

Treenit (Koko joukkue)

Ma
13
Touko

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
15
Touko

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
16
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Peli: HJK/East sin - LPS B-pojat

Su
19
Touko

Klo 13:00

Myllypuron liikuntapuisto, Tekonurmikenttä 1

P17 Kakkonen (HJK/East sin-LPS)

Peli: LPS B-pojat - EPS/3

Su
19
Touko

Klo 16:30

Hertta Areena

P17 Kolmonen (LPS/Vihreä-EPS/3)

Treenit (Koko joukkue)

Ma
20
Touko

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
22
Touko

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
23
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Peli: LPS B-pojat - FC Reipas/Oranssi

La
25
Touko

Klo 16:00

Hertta Areena

P17 Kakkonen LPS-FC Reipas/Oranssi)

Treenit (Koko joukkue)

Ma
27
Touko

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
29
Touko

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Peli: LPS B-pojat - JoKi

Ke
29
Touko

Klo 20:15

Jokela TN

P17 Kakkonen (JoKi-LPS)

Treenit (Koko joukkue)

To
30
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Peli: PPV - LPS B-pojat

Su
02
Kesä

Klo 16:00

Tali TN

P17 Kolmonen (PPV-LPS/Vihreä)

Treenit (Koko joukkue)

Ma
03
Kesä

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
05
Kesä

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
06
Kesä

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Peli: LPS B-pojat - RiPS/Keltainen

La
08
Kesä

Klo 17:00

Hertta Areena

P17 Kakkonen LPS-RiPS/Keltainen)

Peli: LPS B-pojat - HJK/West sinival

Su
09
Kesä

Klo 14:00

Hertta Areena

P17 Kolmonen (LPS/Vihreä-HJK/West sinival)

Treenit (Koko joukkue)

Ma
10
Kesä

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Peli: LPS B-pojat - EsPa/HooGee YJ

Ti
11
Kesä

Klo 20:15

Kaitaa TN

P17 Kolmonen (EsPa/HooGee YJ-LPS/Vihreä)

Treenit

Ke
12
Kesä

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
13
Kesä

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Peli: LPS B-pojat - BK-46

Pe
14
Kesä

Klo 19:15

Laajasalo N

P17 Kolmonen (LPS/Vihreä-BK-46)

Peli: OPedot - LPS B-pojat

La
15
Kesä

Klo 13:00

Orimattila N

P17 Kakkonen (OPedot-LPS)

Treenit (Koko joukkue)

Ma
17
Kesä

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
19
Kesä

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
20
Kesä

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
24
Kesä

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
26
Kesä

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
27
Kesä

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
01
Heinä

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
03
Heinä

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
04
Heinä

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
08
Heinä

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
10
Heinä

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
11
Heinä

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
15
Heinä

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
17
Heinä

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
18
Heinä

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
22
Heinä

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
24
Heinä

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
25
Heinä

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
29
Heinä

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
31
Heinä

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
01
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
05
Elo

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
07
Elo

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
08
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
12
Elo

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
14
Elo

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
15
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
19
Elo

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
21
Elo

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
22
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
26
Elo

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
28
Elo

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
29
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
02
Syys

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
04
Syys

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
05
Syys

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
09
Syys

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
11
Syys

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
12
Syys

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
16
Syys

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
18
Syys

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
19
Syys

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit (Koko joukkue)

Ma
23
Syys

Klo 17:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Treenit

Ke
25
Syys

Klo 19:30

Ilomäen juniorinurmi

Nimetyt pelaajat

Treenit (Koko joukkue)

To
26
Syys

Klo 19:30

Hertta Areena

Kumpikin harjoitusryhmä

Yhteistyössä