Kalenteri

Peli: FC Reipas - LPS B-pojat

La
21
Huhti

Klo 15:30

Kisapuisto TN

P17 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
23
Huhti

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
25
Huhti

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
26
Huhti

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Peli: LPS B-pojat - MPS/2

La
28
Huhti

Klo 16:00

Hertta Areena

P17 Kolmonen

Peli: LPS B-pojat - FC Kuusysi/2

Su
29
Huhti

Klo 16:00

Hertta Areena

P17 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
30
Huhti

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
02
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
03
Touko

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Peli: PEP - LPS B-pojat

Pe
04
Touko

Klo 18:00

Metsämaa TN

P17 Kolmonen

Peli: PK-35/2 - LPS B-pojat

La
05
Touko

Klo 12:45

Pihlajamäki TN

P17 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
07
Touko

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
09
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Peli: LPS B-pojat - NJS/3

To
10
Touko

Klo 14:00

Hertta Areena

P17 Kolmonen

Treenit (Koko joukkue)

To
10
Touko

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Peli: LPS B-pojat - HPS/FC POHU YJ2

La
12
Touko

Klo 14:30

Hertta Areena

P17 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
14
Touko

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
16
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
17
Touko

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Peli: JoKi/punainen - LPS B-pojat

Pe
18
Touko

Klo 19:15

Jokela TN

P17 Kakkonen

Peli: FC Espoo/United 1 - LPS B-pojat

La
19
Touko

Klo 16:30

Säterinniitty TN

P17 Kolmonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
21
Touko

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
23
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
24
Touko

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Peli: FC Honka/Leopardit - LPS B-pojat

Pe
25
Touko

Klo 19:25

Tapiola TN

P17 Kolmonen

Peli: LPS B-pojat - KoiPS

Su
27
Touko

Klo 18:00

Hertta Areena

P17 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
28
Touko

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
30
Touko

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Peli: LPS B-pojat - Gnistan/3

Ke
30
Touko

Klo 20:00

Hertta Areena

P17 Kolmonen

Treenit (Koko joukkue)

To
31
Touko

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Peli: LPS B-pojat - HJK/East sin

Pe
01
Kesä

Klo 20:15

Hertta Areena

P17 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
04
Kesä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
06
Kesä

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Peli: TuPS/KP-75 YJ - LPS B-pojat

Ke
06
Kesä

Klo 20:10

Tuusula UK N 1

P17 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

To
07
Kesä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Peli: MPS - LPS B-pojat

La
09
Kesä

Klo 17:00

Tapanila TN

P17 Kakkonen

Peli: LPS B-pojat - EBK/Honka YJ2

Su
10
Kesä

Klo 18:00

Hertta Areena

P17 Kolmonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
11
Kesä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
13
Kesä

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Peli: HJK/East sinivalk - LPS B-pojat

Ke
13
Kesä

Klo 20:30

Sahara TN

P17 Kolmonen

Treenit (Koko joukkue)

To
14
Kesä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
18
Kesä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
20
Kesä

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Peli: LPS B-pojat - RiPS

Ke
20
Kesä

Klo 20:00

Hertta Areena

P17 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

To
21
Kesä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
25
Kesä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
27
Kesä

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
28
Kesä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
02
Heinä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
04
Heinä

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
05
Heinä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
09
Heinä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
11
Heinä

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
12
Heinä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
16
Heinä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
18
Heinä

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
19
Heinä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
23
Heinä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
25
Heinä

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
26
Heinä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
30
Heinä

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
01
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
02
Elo

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
06
Elo

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
08
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
09
Elo

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
13
Elo

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
15
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
16
Elo

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
20
Elo

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
22
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
23
Elo

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
27
Elo

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
29
Elo

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
30
Elo

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
03
Syys

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
05
Syys

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
06
Syys

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
10
Syys

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
12
Syys

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
13
Syys

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
17
Syys

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
19
Syys

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
20
Syys

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
24
Syys

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
26
Syys

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
27
Syys

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
01
Loka

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
03
Loka

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
04
Loka

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
08
Loka

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
10
Loka

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
11
Loka

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
15
Loka

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
17
Loka

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Treenit (Koko joukkue)

To
18
Loka

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ma
22
Loka

Klo 18:30

Hertta Areena

18.30-20.15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
24
Loka

Klo 19:30

Hertta Areena

19.30-21.15

Yhteistyössä