Pelit ja turnaukset


Piirisarja keväällä 2018

Musta            
Maanantai 23.4. 18:00   Pitäjänmäki TN 1 FC POHU Sininen - LPS Musta
Torstai 3.5. 18:00 Kartano Nappula TN 1 LPS Musta - Valtti FC
Torstai 10.5. 13:30 Tapuli TN 2 PuiU Sininen - LPS Musta
Torstai 17.5. 19:15 Kallio TN 2 LPS Musta - HJK Töölö Sininen
Maanantai 21.5. 19:15 Kallio TN 2 PPJ Sininen - LPS Musta
Maanantai 28.5. 18:00 Kartano Nappula TN 1 LPS Musta - HIFK Red
Maanantai 4.6. 19:00 Haapaniemi TN 1 Ponnistus Musta - LPS Musta
Maanantai 11.6. 17:30 Tapuli Nappula N 2 LPS Musta - Gnistan Sininen
Maanantai 18.6. 18:40 Siltamäki Nappula N 1 MPS Keltainen - LPS Musta
             
Vihreä            
Lauantai 28.4. 18:30 Puotila TN 3 Valtti FC - LPS Vihreä
Torstai 3.5. 19:10 Kartano Nappula TN 1 LPS Vihreä - HJK Töölö Sininen
Torstai 10.5.  12:15 Lauttasaari TN 2 HIFK Red - LPS Vihreä
Torstai 17.5. 19:15 Kartano Nappula TN 1 LPS Vihreä - Gnistan Sininen
Maanantai 21.5. 18:00 Kartano Nappula TN 1 FC Viikingit ICE Punainen   - LPS Vihreä
Maanantai 28.5. 18:00 Kallio TN 3 KäPa City - LPS Vihreä
Torstai 31.5. 18:00 Kartano Nappula TN 1 LPS Vihreä - FC POHU Sininen
Torstai 7.6. 17:30 Tapuli Nappula N 1 PuiU Sininen - LPS Vihreä
Maanantai 11.6. 19:10 Kartano Nappula TN 1 LPS Vihreä - PPJ Sininen
Tiistai 19.6. 17:30 Tapuli Nappula N 1 Ponnistus Musta - LPS Vihreä
             
Sininen            
Lauantai 28.4. 11:30 Laajasalo TN 1 LPS Sininen -   MPS Sininen
Torstai 3.5. 18:00 Tali TN 2 PPV Salamat - LPS Sininen
Maanantai 7.5. 18:00 Kallio TN 1 KäPa AC White - LPS Sininen
Torstai 17.5. 18:00 Kartano Nappula TN 1 LPS Sininen - HPS T10
Torstai 24.5. 17:30 Munkkiniemi Nappula TN    HJK Munkka Valkoinen - LPS Sininen
Sunnuntai    3.6. 10:30 Laajasalon TN 1 LPS Sininen - Gnistan Valkoinen
Maanantai 4.6. 19:10 Kartano Nappula TN 2 FC Viikingit Sininen - LPS Sininen
Maanantai 11.6. 18:00 Kartano Nappula TN 1 LPS Sininen - FC POHU Valkoinen
Maanantai 18.6. 19:50 Tapuli Nappula N 1 PuiU Punainen - LPS Sininen
             
Valkoinen            
Torstai 26.4. 18:00 Kartano Nappula TN 1 FC Viikingit ICE Valkoinen - LPS Valkoinen
Torstai 3.5. 18:00 Myllypuro TN 2 LPS Valkoinen - FC POHU Oranssi
      (vapaa)      
Sunnuntai 13.5. 11:00 Pihlajamäki TN 1 PK-35 Punainen - LPS Valkoinen
Torstai 24.5. 18:00 Kartano Nappula TN 1 LPS Valkoinen - MPS Punainen
Sunnuntai 3.6. 12:00 Puotila TN 2 Valtti AZ - LPS Valkoinen
Torstai 7.6. 18:00 Kartano Nappula TN 1 LPS Valkoinen - HPS Valkoinen
Torstai 14.6. 18:00 Kartano Nappula TN 2 HJK Itäkeskus - LPS Valkoinen
Keskiviikko 20.6. 17:30 Siltamäki Nappula N 1 LPS Valkoinen - MPS Valkoinen

Turnaukset kaudella 2017-18

02.12.2017   HJS Talviturnaus   Hämeenlinna   3 peliryhmää    Akatemia & Haaste  
10.02.2018   NJS Miniturnaus   Klaukkala   1 peliryhmä   Haaste  
14.-15.04.2018   FC POHU Kevätturnaus   Helsinki   3 peliryhmää   Akatemia & Haaste  
26.-27.05.2018   KäPa Kevätturnaus   Helsinki   3 peliryhmää   Akatemia & Haaste  
09.06.2018   LPS Miniturnaus   Helsinki   4 peliryhmää   Akatemia & Haaste  
27.06.-01.07.2018   Pärnu Summer Cup Pärnu, Eesti   2 peliryhmää   Akatemia & Haaste  
09.-14.07.2018   Helsinki Cup   Helsinki   3 peliryhmää   Akatemia & Haaste  
18.-19.08.2018   Pingviini Cup   Helsinki   3 peliryhmää   Akatemia & Haaste  
08.-09.09.2018   Kotka Cup   Kotka   2 peliryhmää   Akatemia & Haaste  
         


Yhteistyössä