Kalenteri

SYYSTAUKO, EI OHJATTUJA TREENEJÄ (KENTTÄVUORO KÄYTETTÄVISSÄ) (Vihreä)

Ti
15
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

SYYSTAUKO, EI OHJATTUJA TREENEJÄ (KENTTÄVUORO KÄYTETTÄVISSÄ) (Musta)

Ke
16
Loka

Klo 17:30 - 19:15

Hertta Areena

SYYSTAUKO, EI OHJATTUJA TREENEJÄ (KENTTÄVUORO KÄYTETTÄVISSÄ) (Musta)

To
17
Loka

Klo 18:45 - 20:15

Hertta Areena

SYYSTAUKO, EI OHJATTUJA TREENEJÄ (KENTTÄVUORO KÄYTETTÄVISSÄ) (Vihreä)

To
17
Loka

Klo 18:45 - 20:15

Hertta Areena

SYYSTAUKO, EI OHJATTUJA TREENEJÄ (KENTTÄVUORO KÄYTETTÄVISSÄ) (Musta)

Pe
18
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Vihreä)

Ti
22
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ke
23
Loka

Klo 16:30 - 18:15

Hertta Areena

Treenit (Musta)

To
24
Loka

Klo 18:45 - 20:15

Hertta Areena

Treenit (Vihreä)

To
24
Loka

Klo 18:45 - 20:15

Hertta Areena

Treenit (Musta)

Pe
25
Loka

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
25
Loka

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Ti
29
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ke
30
Loka

Klo 17:30 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Musta)

To
31
Loka

Klo 18:45 - 20:15

Hertta Areena

Treenit (Vihreä)

To
31
Loka

Klo 18:45 - 20:15

Hertta Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
01
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Pe
01
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
03
Marras

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
03
Marras

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
05
Marras

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
05
Marras

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
07
Marras

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Vihreä)

Pe
08
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Pe
08
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
10
Marras

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
10
Marras

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
12
Marras

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
12
Marras

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
14
Marras

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
15
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
15
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
17
Marras

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
17
Marras

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
19
Marras

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
19
Marras

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
21
Marras

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
22
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
22
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
24
Marras

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
24
Marras

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
26
Marras

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
26
Marras

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
28
Marras

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
29
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
29
Marras

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
01
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
01
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
03
Joulu

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
03
Joulu

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
05
Joulu

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
06
Joulu

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
06
Joulu

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
08
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
08
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
10
Joulu

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
10
Joulu

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
12
Joulu

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
13
Joulu

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
13
Joulu

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
15
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
15
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
17
Joulu

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
17
Joulu

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
19
Joulu

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
20
Joulu

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
20
Joulu

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
22
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
22
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
24
Joulu

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
24
Joulu

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
26
Joulu

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
27
Joulu

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
27
Joulu

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
29
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
29
Joulu

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
31
Joulu

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
31
Joulu

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
02
Tammi

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
03
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
03
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
05
Tammi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
05
Tammi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
07
Tammi

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
07
Tammi

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
09
Tammi

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
10
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
10
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
12
Tammi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
12
Tammi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
14
Tammi

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
14
Tammi

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
16
Tammi

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
17
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
17
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
19
Tammi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
19
Tammi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
21
Tammi

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
21
Tammi

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
23
Tammi

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
24
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
24
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
26
Tammi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
26
Tammi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
28
Tammi

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
28
Tammi

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
30
Tammi

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
31
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
31
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
02
Helmi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
02
Helmi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
04
Helmi

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
04
Helmi

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
06
Helmi

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
07
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
07
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
09
Helmi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
09
Helmi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
11
Helmi

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
11
Helmi

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
13
Helmi

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
14
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
14
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
16
Helmi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
16
Helmi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
18
Helmi

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
18
Helmi

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
20
Helmi

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
21
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
21
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
23
Helmi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
23
Helmi

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
25
Helmi

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
25
Helmi

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
27
Helmi

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
28
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
28
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
01
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
01
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
03
Maalis

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
03
Maalis

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
05
Maalis

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
06
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
06
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
08
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
08
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
10
Maalis

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
10
Maalis

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
12
Maalis

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
13
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
13
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
15
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
15
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
17
Maalis

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
17
Maalis

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
19
Maalis

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
20
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
20
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
22
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
22
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
24
Maalis

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
24
Maalis

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
26
Maalis

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
27
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
27
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
29
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
29
Maalis

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
31
Maalis

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
31
Maalis

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

To
02
Huhti

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly TN

Treenit (Musta)

Pe
03
Huhti

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Vihreä)

Pe
03
Huhti

Klo 15:45 - 17:15

Busmo Areena

Treenit (Musta)

Su
05
Huhti

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Su
05
Huhti

Klo 15:55 - 17:00

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Vihreä)

Ti
07
Huhti

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
07
Huhti

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
14
Huhti

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
14
Huhti

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
21
Huhti

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
21
Huhti

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
28
Huhti

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
28
Huhti

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
05
Touko

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
05
Touko

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
12
Touko

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
12
Touko

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
19
Touko

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
19
Touko

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
26
Touko

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
26
Touko

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
02
Kesä

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
02
Kesä

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
09
Kesä

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
09
Kesä

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
16
Kesä

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
16
Kesä

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
23
Kesä

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
23
Kesä

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
30
Kesä

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
30
Kesä

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
07
Heinä

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
07
Heinä

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
14
Heinä

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
14
Heinä

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
21
Heinä

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
21
Heinä

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
28
Heinä

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
28
Heinä

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
04
Elo

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
04
Elo

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
11
Elo

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
11
Elo

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
18
Elo

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
18
Elo

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
25
Elo

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
25
Elo

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
01
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
01
Syys

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
08
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
08
Syys

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
15
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
15
Syys

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
22
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
22
Syys

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
29
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
29
Syys

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
06
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
06
Loka

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
13
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
13
Loka

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Treenit (Vihreä)

Ti
20
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Musta)

Ti
20
Loka

Klo 18:45 - 20:15

Ilomäki TN

Yhteistyössä