Kalenteri

Treenit (Haaste)

Ti
21
Elo

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
22
Elo

Klo 17:30 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Akatemia)

To
23
Elo

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly

Treenit (Koko joukkue)

Pe
24
Elo

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

LPS Päivät (Koko joukkue)

La
25
Elo

Klo 09:00 - (26.08.2018) 20:00

Laajasalon liikuntapuisto

Treenit (Koko joukkue)

Su
26
Elo

Klo 18:30 - 19:30

Laajasalon Liikuntapuisto, Uimarannan Nurmi

Treenit (Haaste)

Ti
28
Elo

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
29
Elo

Klo 15:15 - 16:15

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Akatemia)

Ke
29
Elo

Klo 16:30 - 18:15

Hertta Areena

Treenit (Akatemia)

To
30
Elo

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly

Treenit (Koko joukkue)

Pe
31
Elo

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Su
02
Syys

Klo 18:30 - 19:30

Laajasalon Liikuntapuisto, Uimarannan Nurmi

Treenit (Haaste)

Ti
04
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
05
Syys

Klo 17:30 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Akatemia)

To
06
Syys

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly

Treenit (Koko joukkue)

Pe
07
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

Turnaus (Koko joukkue)

La
08
Syys

Klo 09:00 - (09.09.2018) 20:00

Kotka Cup

Treenit (Haaste)

Ti
11
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
12
Syys

Klo 15:15 - 16:15

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Akatemia)

Ke
12
Syys

Klo 16:30 - 18:15

Hertta Areena

Treenit (Akatemia)

To
13
Syys

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly

Treenit (Koko joukkue)

Pe
14
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Su
16
Syys

Klo 18:30 - 19:30

Laajasalon Liikuntapuisto, Uimarannan Nurmi

Treenit (Haaste)

Ti
18
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
19
Syys

Klo 17:30 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Akatemia)

To
20
Syys

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly

Treenit (Koko joukkue)

Pe
21
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

Santispäivä (Koko joukkue)

La
22
Syys

Klo 12:00 - 20:00

Santahamina

Turnaus (Koko joukkue)

Su
23
Syys

Klo 08:00 - 12:15

Musta Pekka Areena

Turnaus (Koko joukkue)

Su
23
Syys

Klo 09:00 - 14:00

Ilomäki TN

Turnaus (Koko joukkue)

Su
23
Syys

Klo 12:15 - 16:30

Musta Pekka Areena

Treenit (Koko joukkue)

Su
23
Syys

Klo 18:30 - 19:30

Laajasalon Liikuntapuisto, Uimarannan Nurmi

Treenit (Haaste)

Ti
25
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
26
Syys

Klo 15:15 - 16:15

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Akatemia)

Ke
26
Syys

Klo 16:30 - 18:15

Hertta Areena

Treenit (Akatemia)

To
27
Syys

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly

Treenit (Koko joukkue)

Pe
28
Syys

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Su
30
Syys

Klo 18:30 - 19:30

Laajasalon Liikuntapuisto, Uimarannan Nurmi

Treenit (Haaste)

Ti
02
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
03
Loka

Klo 17:30 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Akatemia)

To
04
Loka

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly

Treenit (Koko joukkue)

Pe
05
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Haaste)

Ti
09
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
10
Loka

Klo 15:15 - 16:15

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Akatemia)

Ke
10
Loka

Klo 16:30 - 18:15

Hertta Areena

Treenit (Akatemia)

To
11
Loka

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly

Treenit (Koko joukkue)

Pe
12
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Haaste)

Ti
16
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
17
Loka

Klo 17:30 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Akatemia)

To
18
Loka

Klo 16:45 - 18:15

Pallomylly

Treenit (Koko joukkue)

Pe
19
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Hertta Areena

Treenit (Haaste)

Ti
23
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
24
Loka

Klo 15:15 - 16:15

Laajasalon palloiluhalli

Treenit (Akatemia)

Ke
24
Loka

Klo 16:30 - 18:15

Hertta Areena

Treenit (Haaste)

Ti
30
Loka

Klo 17:45 - 19:15

Ilomäki TN

Treenit (Akatemia)

Ke
31
Loka

Klo 17:30 - 19:15

Hertta Areena

Yhteistyössä