Kalenteri

Treenit (Koko joukkue)

Pe
20
Huhti

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
24
Huhti

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Intokoulu (erillinen ilmoittautuminen)

To
26
Huhti

Klo 17:00 - 18:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
27
Huhti

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
01
Touko

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Intokoulu (erillinen ilmoittautuminen)

To
03
Touko

Klo 17:00 - 18:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
04
Touko

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Gnistan Wapputurnaus (Koko joukkue)

La
05
Touko

Klo 09:00 - 15:00

Oulunkylän liikuntapuisto, Tekonurmikenttä 1

Gnistan Wapputurnaus (Koko joukkue)

Su
06
Touko

Klo 09:00 - 15:00

Oulunkylän liikuntapuisto, Tekonurmikenttä 1

Treenit (Koko joukkue)

Ti
08
Touko

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Intokoulu (erillinen ilmoittautuminen)

To
10
Touko

Klo 17:00 - 18:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
11
Touko

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
15
Touko

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Intokoulu (erillinen ilmoittautuminen)

To
17
Touko

Klo 17:00 - 18:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
18
Touko

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

T2H -turnaus Laajasalossa (Koko joukkue)

La
19
Touko

Klo 09:00 - 15:00

Hertta Areena

T2H -turnaus Laajasalossa (Koko joukkue)

Su
20
Touko

Klo 09:00 - 15:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Ti
22
Touko

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Intokoulu (erillinen ilmoittautuminen)

To
24
Touko

Klo 17:00 - 18:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
25
Touko

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
29
Touko

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Intokoulu (erillinen ilmoittautuminen)

To
31
Touko

Klo 17:00 - 18:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
01
Kesä

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
05
Kesä

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
08
Kesä

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
12
Kesä

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
15
Kesä

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
19
Kesä

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
22
Kesä

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
26
Kesä

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
29
Kesä

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
03
Heinä

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
06
Heinä

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
10
Heinä

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
13
Heinä

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
17
Heinä

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
20
Heinä

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
24
Heinä

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
27
Heinä

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
31
Heinä

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
03
Elo

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
07
Elo

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
10
Elo

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
14
Elo

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
17
Elo

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
21
Elo

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
24
Elo

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
28
Elo

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
31
Elo

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
04
Syys

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
07
Syys

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
11
Syys

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
14
Syys

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
18
Syys

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
21
Syys

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
25
Syys

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
28
Syys

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
02
Loka

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
05
Loka

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
09
Loka

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
12
Loka

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
16
Loka

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Pe
19
Loka

Klo 19:00 - 20:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ti
23
Loka

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Ti
30
Loka

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Ti
06
Marras

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Ti
13
Marras

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Ti
20
Marras

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Ti
27
Marras

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Treenit (Koko joukkue)

Ti
04
Joulu

Klo 18:45 - 20:00

Hertta Areena

Yhteistyössä