Kalenteri

Treenit (Haaste)

Ke
13
Joulu

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
13
Joulu

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
15
Joulu

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Peli: LPS-05 (Tavoite) - FC Viikingit

La
16
Joulu

Klo 13:45

Pallomylly

Treenit (Haaste)

Su
17
Joulu

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
18
Joulu

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
19
Joulu

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
20
Joulu

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
20
Joulu

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
22
Joulu

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
25
Joulu

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
26
Joulu

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
27
Joulu

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Haaste)

Ke
03
Tammi

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
03
Tammi

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
05
Tammi

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Talviliga (Tavoite)

La
06
Tammi

Klo 11:45

Käpylän juniorihalli

Treenit (Haaste)

Su
07
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
08
Tammi

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
09
Tammi

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
10
Tammi

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
10
Tammi

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
12
Tammi

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Haaste)

Su
14
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
15
Tammi

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
16
Tammi

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
17
Tammi

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
17
Tammi

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
19
Tammi

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Haaste)

Su
21
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
22
Tammi

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
23
Tammi

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
24
Tammi

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
24
Tammi

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
26
Tammi

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Haaste)

Su
28
Tammi

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
29
Tammi

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
30
Tammi

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
31
Tammi

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
31
Tammi

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
02
Helmi

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Haaste)

Su
04
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
05
Helmi

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
06
Helmi

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
07
Helmi

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
07
Helmi

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
09
Helmi

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Harjoituspeli: PK-35 - LPS-05 (Tavoite)

Su
11
Helmi

Klo 14:15

Myllyhalli

Treenit (Haaste)

Su
11
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
12
Helmi

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
13
Helmi

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
14
Helmi

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
14
Helmi

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
16
Helmi

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Haaste)

Su
18
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
19
Helmi

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
20
Helmi

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
21
Helmi

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
21
Helmi

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
23
Helmi

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Haaste)

Su
25
Helmi

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
26
Helmi

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
27
Helmi

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
28
Helmi

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
28
Helmi

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
02
Maalis

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Haaste)

Su
04
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
05
Maalis

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
06
Maalis

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
07
Maalis

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
07
Maalis

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
09
Maalis

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Haaste)

Su
11
Maalis

Klo 15:45 - 17:15

Tattarisuon kupla

Treenit (Tavoite)

Ma
12
Maalis

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
13
Maalis

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
14
Maalis

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
14
Maalis

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
16
Maalis

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
19
Maalis

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
20
Maalis

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
21
Maalis

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
21
Maalis

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
23
Maalis

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
26
Maalis

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
27
Maalis

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
28
Maalis

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
28
Maalis

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
30
Maalis

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
02
Huhti

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
03
Huhti

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
04
Huhti

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
04
Huhti

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

LPS 05: Harjoitusleiri (Koko joukkue)

Pe
06
Huhti

Klo 15:00 - (08.04.2018) 18:00

Solvallan urheiluopisto

Treenit (Tavoite)

Pe
06
Huhti

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
09
Huhti

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
10
Huhti

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
11
Huhti

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
11
Huhti

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
13
Huhti

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
16
Huhti

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ti
17
Huhti

Klo 18:30 - 20:00

Porolahden koulu

Treenit (Haaste)

Ke
18
Huhti

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
18
Huhti

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
20
Huhti

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
23
Huhti

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Haaste)

Ke
25
Huhti

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
25
Huhti

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
27
Huhti

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
30
Huhti

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Haaste)

Ke
02
Touko

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
02
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
04
Touko

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
07
Touko

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Haaste)

Ke
09
Touko

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
09
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
11
Touko

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
14
Touko

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Haaste)

Ke
16
Touko

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
16
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
18
Touko

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
21
Touko

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Haaste)

Ke
23
Touko

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
23
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
25
Touko

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
28
Touko

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Haaste)

Ke
30
Touko

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
30
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
01
Kesä

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
04
Kesä

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Haaste)

Ke
06
Kesä

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
06
Kesä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Pe
08
Kesä

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ma
11
Kesä

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Haaste)

Ke
13
Kesä

Klo 18:45 - 20:15

Hertta TN

Treenit (Tavoite)

Ke
13
Kesä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
20
Kesä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
27
Kesä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
04
Heinä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
11
Heinä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
18
Heinä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
25
Heinä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
01
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
08
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
15
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
22
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
29
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
05
Syys

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
12
Syys

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
19
Syys

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
26
Syys

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
03
Loka

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
10
Loka

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
17
Loka

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Tavoite)

Ke
24
Loka

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Yhteistyössä