Kalenteri

LPS-05: Oulu Boys Cup 20-22.4. (Tavoite)

Pe
20
Huhti

Klo 14:15 - (22.04.2018) 20:00

Peli: LPS-05 (Haaste) - HIFK Red

Pe
20
Huhti

Klo 19:15

Laajasalon liikuntapuisto

P13 nelonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
23
Huhti

Klo 17:30 - 19:15

Peli: MPS/musta - LPS-05 (Haaste)

Ti
24
Huhti

Klo 19:15

Kartano TN 1

P13 Nelonen

Treenit (Koko joukkue)

Ke
25
Huhti

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
27
Huhti

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Peli: LPS-05 (Tavoite) - HJK/Malmi sin

La
28
Huhti

Klo 13:00

Laajasalon liikuntapuisto

P13 kakkonen

LPS 05 Haaste: Väiski Cup (Koko joukkue)

Su
29
Huhti

Klo 09:30

Väinämöisen kenttä

9:30 Helsingin Ponnistus / Punainen – LPS haaste 3 10:00 LPS haaste – PPJ Viiskulma 3 13:00 HIFK P05 – LPS haaste 3

Treenit (Koko joukkue)

Ma
30
Huhti

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
02
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
04
Touko

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Peli: LPS-05 (Haaste) - Ponnistus/punainen

Su
06
Touko

Klo 16:00

Laajasalo TN 1

P13 Nelonen

Peli: HJK East sin - LPS-05 (Tavoite)

Su
06
Touko

Klo 16:15

Kartanon tekonurmi, Vuosaaren liikuntapuisto

P13 kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
07
Touko

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
09
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
11
Touko

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Peli: FC Kontu/vihreä - LPS-05 (Haaste)

Pe
11
Touko

Klo 18:00

Kontula TN 1

P13 Nelonen

Peli: LPS-05 (Tavoite) - FC Viikingit/valkoinen

La
12
Touko

Klo 10:00

Laajasalo TN 2

P13 kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
14
Touko

Klo 17:30 - 19:15

Peli: FC Kontu/valkoinen - LPS-05 (Tavoite)

Ke
16
Touko

Klo 19:15

Kartano TN 2

P13 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ke
16
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
18
Touko

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Peli: LPS-05 (Haaste) - PK-35/musta

Pe
18
Touko

Klo 18:00

Kartano TN 2

P13 Nelonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
21
Touko

Klo 17:30 - 19:15

Peli: LPS-05 (Tavoite) - PK-35

Ti
22
Touko

Klo 18:00

Kartano TN 1

P13 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ke
23
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
25
Touko

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Peli: PPJ/Eira Tähtitorni - LPS-05 (Haaste)

Pe
25
Touko

Klo 18:00

Väinämöinen TN 2

P13 Nelonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
28
Touko

Klo 17:30 - 19:15

Peli: SAPA - LPS-05 (Haaste)

Ti
29
Touko

Klo 18:00

Kallio

P 13 Haaste

Treenit (Koko joukkue)

Ke
30
Touko

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Peli: PiTa/musta - LPS-05 (Tavoite)

Pe
01
Kesä

Klo 18:00

Pitäjänmäki TN 1

P13 Kakkonen

Peli: LPS-05 (Haaste) - FC Fortuna

Pe
01
Kesä

Klo 19:00

Laajasalo TN 1

P13 Nelonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
04
Kesä

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
06
Kesä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Pe
08
Kesä

Klo 16:30 - 18:15

Hertta TN

Peli: LPS-05 (Haaste) - HJK/City val

Pe
08
Kesä

Klo 19:00

Laajasalo TN 2

P13 nelonen

Peli: LPS-05 (Tavoite) - MPS

La
09
Kesä

Klo 12:30

Laajasalo TN 1

P13 Kakkonen

Treenit (Koko joukkue)

Ma
11
Kesä

Klo 17:30 - 19:15

Treenit (Koko joukkue)

Ke
13
Kesä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Peli (Koko joukkue): KäPa/AC - LPS-05 (Koko joukkue)

Pe
15
Kesä

Klo 17:30

Koskelantie nap TN

P13 Nelonen

Peli: KäPa/AC City - LPS-05 (Tavoite)

Pe
15
Kesä

Klo 19:50

Koskelantie nap TN

P13 Kakkonen

Peli: LPS-05 (Tavoite) - HPS/vihreä

Ti
19
Kesä

Klo 19:15

Kartano TN 2

P13 Kakkonen

Peli: HJK/Töölö val - LPS-05 (Haaste)

Ke
20
Kesä

Klo 18:00

Töölö PK 6

P13 Nelonen

Treenit (Koko joukkue)

Ke
20
Kesä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
27
Kesä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
04
Heinä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
11
Heinä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
18
Heinä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
25
Heinä

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
01
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
08
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
15
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
22
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
29
Elo

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
05
Syys

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
12
Syys

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
19
Syys

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
26
Syys

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
03
Loka

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
10
Loka

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
17
Loka

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Treenit (Koko joukkue)

Ke
24
Loka

Klo 19:30 - 21:00

Ilomäen juniorinurmi

Yhteistyössä